S radošću i ponosom Vas i ove godine izvještavamo kako tradicionalno, nakon dvije iznimno izazovne godine, opet smo okupili naše drage branitelje i djecu u Savudriji na Susretima djece hrvatskih branitelja. Djeca i mladi s područja cijele Hrvatske su sudjelovali na:
- sportskim disciplinama (mali nogomet, graničar, odbojka)
- kulturnim radionicama (likovna, modeliranje, glazbena)
- društvenim igrama (playstation, elektronski pikado, stolni nogomet).
Najbolji igrači su osvojili medalje, no druženje, zajedništvo, sretne uspomene su najbitnija medalja koju su ponijeli svojim kućama svi sudionici.
Zahvaljujemo se domaćinu koji nam je omogućio boravak, uzvanicima koji su uveličali naš projekt, voditeljima i volonterima koji su nesebično darovali svoje vrijeme, brigu, znanje i vještine kako bi projekt protekao besprijekorno.
REZULTATI NATJECANJA:
MODELIRANJE – MLAĐI
1. Laura Bosančić – Splitsko – dalmatinska županija
2. Marko Milković – Splitsko – dalmatinska županija
3. Ema Jerman – Bjelovarsko bilogorska županija
MODELIRANJE – STARIJI
1. Simona Bašek – Međimurska županija
2. Veronika Borković – Međimurska županija
3. Mia Vučetić – Osječko-baranjska županija
LIKOVNA RADIONICA – MLAĐI
1. Iva Baharić – Ličko-senjska županija
2. Dora Sejkora – Virovitičko-podravska županija
3. Barbara Kanjo– Osječko-baranjska županija
LIKOVNA RADIONICA – STARIJI
1. Ivona Kalšan – Međimurska županija
2. Ana Tropšek – Virovitičko – podravska županija
3. Patricija Matasić- Ličko-senjska županija
ELEKTRONSKI PIKADO – MLAĐI
1. Karlo Tkalčec – Međimurska županija
2. Noa Mihoci – Međimurska županija
3. Jakov Topalović – Bjelovarsko-bilogorska županija
ELEKTRONSKI PIKADO – STARIJI
1. Luka Janušić – Međimurska županija
2. Marko Jerković - Zagrebačka županija
3. Matea Gazdek– Koprivničko-križevačka županija
PLAYSTATION – MLAĐI
1. Ivano Rogić – Ličko-senjska županija
2. Jakov Kovačević – Osječko-baranjska županija
3. Teo Horak – Bjelovarsko-bilogorska županija
PLAYSTATION – STARIJI
1. Jan Sirovec – Osječko – baranjska županija
2. Josip Perković – Grad Zagreb
3. Karlo Horvat – Osječko-baranjska županija
STOLNI NOGOMET – MLAĐI
1. David Kovačić i Josip Kovačić – Međimurska županija
2. Tomislav Miljković i Andrej Kordi – Virovitičko – podravska županija
3. Leonard Begić i Josip Marčec – Varaždinska županija
STOLNI NOGOMET – STARIJI
1. Marta Borković i Petar Borković – Međimurska županija
2. Dorotea Marošević i Antonia Miljković – Virovitičko – podravska županija
3. Ana Sejkora i Lana Antolović – Virovitičko – podravska županija
GLAZBENA – MLAĐI
Ana Milković - Splitsko – dalmatinska županija
GLAZBENA – STARIJI
Lana Deligegić – Bjelovarsko-bilogorska županija
GRANIČAR
1. Sisačko – moslavačka županija
ODBOJKA
1. Splitsko – dalmatinska županija
2. Šibensko – kninska županija
3. Primorsko-goranska županija
NOGOMET – MLAĐI
1. Brodsko – posavska županija - Slavonski brod
2. Sisačko - moslavačka županija
3. Dubrovačko - neretvanska županija
NOGOMET – STARIJI
1. Dubrovačko - neretvanska županija
2. Brodsko – posavska županija
3. Koprivničko – križevačka županija
NAJUSPJEŠNIJA ŽUPANIJA – Međimurska županija
Čestitamo svim natjecateljima, posebno pobjednicima.
Veselimo se idućem zajedničkom susretu!
Do tada budite nam nasmiješeni, vedri i zdravi! Baš kakvi jeste! Hvala Vam.
Objavili: I.Š.P., D.D. |